Choď na obsah Choď na menu
 


 

Obrázok 

Rikki Chadwick je dievča s povahou rebelky, ktorá nemá nikdy problém povedať druhému čo si myslí. Má však aj jemnú stránku, ktorú sa snaží nedávať najavo. Je morská panna a má schopnosť zohrievať vodu.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok 

Emma Gilbert je perfekcionistka a má veľký organizačný talent. Všetko do čoho sa pustí musí byť perfektné a splnené na 100%. Má rada zodpovednosť. Predtým ako sa stala morskou pannou, bola majsterkou v plávaní. Má schopnosť vodu zmraziť.

 

 

 

 

 

 

Obrázok 

Cleo Sertori je trochu plachá a niestá. Keď však príde na niečo, čo ju zaujíma, je z nej úplne niekto iný. Má rada zvieratá, hlavne delfíny. Z toho, že je morská panna zo začiatku nadšená nebola, pretože nevedela plávať, ale neskôr sa osmelila a teraz pláva veľmi rada. Má schopnosť s vodou pohybovať.

 

 

 

 

 

Obrázok 

Charlotte Wadsford príde v 2.sérii ako nová spolužiačka. Zblíži sa s Lewisom, ktorý ju zavedie na ostrov Mako. Neskôr sa stane taktiež morskou pannou. Má všetky tri schopnosti. Jej babička bola Gracie(bývalá morská panna). 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok 

Lewis McCartney je vedec a najlepší kamarát Cleo, Emmy a Rikki. Snaží sa zistiť, prečo sa po kontakte s vodou zmenia na morské panny. Vo voľnom čase rád chytá ryby. Dokonca si vynašiel vlastnú návnadu.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Zane Bennet je bohatý a namyslený. Zvyčajne robí niekomu zle a on sa na tom baví. Ale keď začne chodiť s Rikki jeho správanie sa zmení a bude v pohode. Ako jediný verí na morské panny a chcel ich uloviť. Na jeho smolu sa mu to nepodarilo.

 

 

 

 

 

 

 Obrázok

 

Byron je vynikajúci plavec a surfista. Povahovo je veľmi milý. Jeho motto znie, že len keď je správne naladený a je v pohode dá sa zvládnuť všetko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Ash sa objaví v 2. sérii, ako tréner a ošetrovateľ koní. Práve vďaka koňom sa zoznámi s Emmou, neskôr budú spolu pracovať v Juicebare. Zatiaľ sa o ňom veľa nevie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Nate je Zaneov veľký kamarát. Veľa si o sebe myslí a je dosť namyslený.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Miriam Kent je namyslené dievča z bohatej rodiny. Má všetko čo chce a rada robí druhému napriek. Jej obľúbenou farbou je ružová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Don Sertori je Clein otec. Je rybár. Neznáša, keď sa chalani motajú okolo jeho dcér.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Bev Sertori je Cleina mama. Je starostlivá a väčšinou si Cleo pred ostatnými z rodiny zastane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Kim Sertori je Cleina mladšia sestra. Stále jej robí zle a preto sa dosť hádajú. Do všetkého strká svoj zvedavý nos. Najradšej má ružovú farbu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

 

Neil Gilbert je Emmin otec. Robí ako architekt. Rád hráva squash. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Obrázok

 

 

Lisa Gilbert je Emmina mama. Keď mala dvanásť rokov, bola plaveckou záchranárkou. Robieva výborný domáci jogurt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok  

Elliot Gilbert je mladší brat Emmy. Emmu má rád a skoro vôbec sa nehádajú, radšej sa o problémoch porozprávajú.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Obrázok

 

Harrison Bennet je Zaneov otec. Je bohatý a úspešný podnikateľ. Pre peniaze spraví takmer všetko. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Wilfred je majiteľ Juicebaru. Je veľmi milý a priateľský.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Obrázok 

 

 

Slečna Luisa Chatham je bývalá morská panna a teraz radí dievčatám všetko, čo by mali vedieť. Vačšinou hovorí v hádankách a preto niekedy nevedia, na čo presne myslí. Keď bola morská panna mala schopnosť zmrazovať vodu.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Julia je bývalá morská panna. Bola vždy tvrdohlavá. S Luisou boli ako sestry. To ona prezradila tajomstvo svojmu chlapcovi, ktorý to chcel zverejniť celému svetu. Našťastie sa mu to nepodarilo. Mala schopnosť zohrievať vodu.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

Gracie je bývalá morská panna. Pred 50timi rokmi stratila v Mesačnom jazierku medailónik, ktorý našla Emma. Bola babičkou Charlotte. Vedela s vodou pohybovať.

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

o nas

(vanes, 21. 4. 2012 15:42)

mi sa hrame na morske panni vanes je clio &(Gracia) Ada rikki (Julia)
Ondrejko Emma (Luisa