Choď na obsah Choď na menu
 


Cleo Sertori

Obrázok 

Cleo nosí väčšinou svetlé a pastelové farby. Jej najobľúbenejšou farbou je fialová, ale nosí taktiež ružovú, bielu, žltú, svetlozelenú a modrú. Má rada tielka a džínsy alebo tielka a minisukne, cez tielko si občas dá nejaké dlhšie tričko, takže to vyzerá ako dvojité tričko. Z topánok najviac nosí bielofialové balerínky a ružové kecky značky Converse.

 

Jej farba vlasov je hnedá a je typická svojim hnedými vlnistými vlasmi. Tie nosieva vyčesané do vysokého copu alebo si dáva dva zapletané copíky. Niekedy si dá hnedú dvojitú čelenku. vtedy si vlasy nechá buď rozpustené alebo si urobí nízky cop.

 

 

Emma Gilbert

Obrázok 

Emma je typická svojou obľúbenou modrou a bielou farbou. Často nosieva dlhé nohavice alebo krátke šortky. Občas si oblečie sukňu. tričká nosieva rôzne, väčšinou tielka. Obuté máva žabky.

 

Farbu vlasov má špinavý blond a ako jediná má vlasy rovné. Vlasy nosieva v cope-okolo gumičky má omotaný pramienok vlasov, zapnuté vzadu na temene alebo ich máva rozpustené. Občas si robí okolo ucha malý vrkôčik.

 

 

Rikki Chadwick

Obrázok 

Rikki najčastejšie nosieva svoju obľúbenú červenú a čiernu farbu. Nosí hlavne tielka, sukne alebop trištvrťáky. Občas si rada zaexperimentuje a vyskúša niečo nové. z topánok najčastejšie nosieva svoje obľúbené čierne kecky značky Converse. Niekedy máva čierne alebo červené balerínky.

 

Rikki má dlhšie vlnisté blond vlasy a nosí ofinku. Najradšej nosieva dva zapletané copíky, ale takisto máva vlasy rozpustené a v obyčajnom cope. 

 

 

 

 
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

paťka

(emma, 14. 3. 2012 16:45)

veľmi sa mi páčiš

ov

(dominika, 9. 2. 2012 13:39)

H2o love

(mirka, 29. 4. 2011 8:39)

ja milujem h2o a ešte k tomu tie herečky mam vas rada a najradsej asi bellu! cmuq

ste super

(kika, 8. 1. 2011 13:40)

su fakt super mam vas moc rada CMAQQ

H2o je nananaj

(Rikki Chadwick, 10. 2. 2010 14:26)

Mam strasne raaaada H2o!!!!!!!!!!!!!!! Som Rikki!!! Som jej mooooc podobná. Ja-Rikki najKamoska-Emma 2. Najkamoska-Cleo Velmiiii sa na ne podobááámeee

Clio Sertori

(monika rafaelová, 4. 2. 2010 11:48)

clio je moja najoblubenejšia morska pači sa mi jej schupnosť hrať sa s vodou

Emma Gilbert

(sabrina lakatošová, 4. 2. 2010 11:44)

moja najoblubenejšia morská panna

cariba,claire,phoebe

(wik, 13. 9. 2009 10:40)

su to naozaj dobre herecky a ja ich mam velmi rada