Choď na obsah Choď na menu
 


Angus McLaren - Lewis

 

Lewis

Lewis je kamarát Emmy,Rikki a Cleo.O tom že sú morské panny sa dozvedel na párty Miriam kde Zein a jeho kamaráti hodili Cleo do vody.Najprv sa zľakol no potom jej pomohol.Rád rybárči. Snaží sa pomôcť zistiť dievčatám ako sa dotknúť vody a nepremeniť sa.Chodí s Cleo.O jeho rodine sa veľa nevie.Má rád vedu.

http://img.osobnosti.cz/foto/angus-mclaren/N186318-ec7d2.jpg

Angus McLaren

ANGUS vyrastal na farme v blízkosti Melbournu.Po tom,čo sa objavil vo viacerých divadelných a školských predstaveniach,z neho začal pomaličky vyrastať profesionál,keďže ho televízia ABC ako 12-ročného obsadila do seriálu Somenthing in the Air. Zahral si vo viacerých TV inscenáciách a seriáloch.Je náruživým športovcom,venuje sa kriketu, plávaniu a futbalu.Je aj uznávaným spevákom,hrá na bicie a gitaru!

http://img.osobnosti.cz/foto/angus-mclaren/N183291-bfbc2.jpg

Cariba Heine - Rikki

2.8.2008 13:30| ... | H2o-stačí pridať vodu

Rikki

Rikki je morská panna.Má schopnosť zohrievať vodu.K tomu že je morská panna sa stavala rovnako ako Emma....snažila sa zistiť či sa to dá nejako ovládať psychicky a prečo sa im to stalo.Rikki je samotárka.Ku koncu 1.série sa stal jej priateľom Zane.O jej rodine sa veľa nevie.Myslí si že to čo sa im stalo je "totálne absolútne skvelé".V druhej sérii sa objaví aj jej otec.Dostane novú schopnosť:vyvolať búrku a blesk.Po rozchode na konci 1.série sa k Zaneovi vráti v prvých dieloch 2.série.

Obrázok “http://www.h2ostacipridatvodu.estranky.cz/archiv/iobrazek/221” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Cariba Heine

Cariba sa narodila 1.10.1988 (má 20 rokov) v Južnej Afrike a neskôr sa presťahovala do Austrálie.Narodila sa v znamení váh.Meria 165 cm,váži 66 kg.Rola Rikki Chadwick bola pre CARIBU dávnym snom.Cariba sa narodila v južnej Afrike 1.októbra 1988 a neskôr sa so svojou rodinou presťahovala do Austrálie.Už ako 3 ročná pútala pozornosť svojou vášňou pre tanec a herectvo,ale najmä svojou priebojnosťou.Cariba sa objavila v krátkom filme,ale aj v mnohých divadelných predstaveniach,s ktorými pochodila takmer celú Ameriku.Ako tanečnica vyhrala dokonca cenu najmladšieho profesionála!Kvôli úlohe Rikki absolvovala osobný kurz plávania a vyplatilo sa-filmovanie pod vodou s ňou šlo ako po masle.A toto a Caribe ešte neviete-vždy,keď jej manažér donesie newsky,kričí. Jačala obzvlášť vtedy,keď jej oznámil že si zahrá Rikki!

http://i166.photobucket.com/albums/u97/newtfish/rikki.jpg

Phoebe Tonkin - Cleo

 

Cleo

Cleo je tiež jedna z morských panien.Zo začiatku sa vody a toho že je morská panna bála.Jej schonosť je moc nad vodou-môže manipulovať s vodou.Zo začiatku bola učenlivá.Vody sa prestala báť,keď kamarát jeho otca lovil morské korytnačky na zakázaných oblastiach.Jej priateľ je Lewis.Má sestru Kim.Jej rodičia sa rozviedli a pracuje v morskom parku.V 2.sérii sa s Lewisom rozišli.V 2.sérii sa jej schopnosti rozšíria o vyvolanie vetra.

Obrázok “http://www.h2ostacipridatvodu.estranky.cz/archiv/iobrazek/230” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Phoebe Tonkin

PHOEBE TONKIN sa narodila 7.10.1989 (má 19 rokov) v austrálskom meste Sydney.Jej znamenie v zverokruhu sú váhy.Meria 166cm a váži 60 kg.Už v 4 rokoch ju začal baviť tanec- hip hop,dobový tanec, ale aj klasický balet. Phoebe pobehala mnoho kurzov pre nádejných hercov po Austrálii,navštevovala dokonca známu školu v Balmorale,zameranú na drámu,pričom si,samozrejme,zahrala v každom predstavení.ktoré sa nacvičilo.Je najmladším členom hereckého castu H2O a jej rola Cleo je jej prvou skúsenosťou pred kamerou!

Claire Holt - Emma

 

Emma

Emma je morská panna.Má schopnosť zmrazovať.Kvôli tomu že je morská panna musela skončiť s profesionálnym plávaním.K tomu čo sa jej stalo sa stavala s chladnou hlavou-snažila sa zistiť čo sa im stalo a či sa to nedá nejako psychicky ovládnuť.Má brata Eliota.V 2.sérii vie vyvolať krúpy a sneh.

http://www.h2ostacipridatvodu.estranky.cz/archiv/iobrazek/103

Claire Holt

Claire sa n rodila 1.1.1988 (má 20 rokov) v Austrálii.Je narodená v znamení kozorožca.Meria 175cm a váži 64 kg.CLAIRE vo vode nie je nováčikom,aktívne totiž súťaží vo vodnom póle.V seriáli hrá Emmu Gillbertovú .Relax jej nič nehovorí,lebo je kvôli svojim koníčkom až priveľmi vyťažená.Vlastní čierny opasok bojového umenia Thai-kwon-do,pravidelne pláva aj hrá volejbal.Rada hrá na klavír,gitaru a miluje aj spievanie.Seriál H2O je pre ňu prvým väčším projektom v TV svete,nováčikom pred kamerou však rozhodne nie je-účinkovala už vo viacerých austrálskych reklamách.Claire študuje herectvo a vraj by sa rada dostala i na univerzitu.Keď si pre seba konečne nájde čas,ide s kamarátmi do kina alebo prečesáva obchody.

http://content9.flixster.com/question/37/26/91/3726919_std.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

me

(Cariba Heine, 20. 7. 2009 18:22)

okay I like play Rikki I am happy very happy and people you can write me ??? okay I got nic on the pokec Beba.Heine yes it is true one girl she´s name is sam showed me what it's rooms because I did not know about me so feel free to write caw and see the rooms

pre Daška

(jessica, 23. 6. 2009 14:18)

mislela si britney ako britni spirs?

Claire Hold

(Daška, 6. 6. 2009 15:59)

si najlepsia baba na celom sirom svete a nie ako ta Brytani